اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد یکی از روش های درمان زردی نوزاد می باشد و این روزها بسیار مورد استقبال والدین قرار گرفته است. با اجاره دستگاه زردی نوزاد شما از روشی مطمئن و عملی زردی نوزاد را با کمترین هزینه و در سریع ترین حالت ممکن می توانید در منزل خود درمان نمایید. با اجاره دستگاه زردی نوزاد میتوانید از روش فتوتراپی که در واقع به معنای درمان زردی نوزادان با فوتون ها و نورها می باشد استفاده نمایید. با تاباندن نور به بدن نوزاد بدن نوزاد گرم شده و بیلی روبین اضافه خون از بدن دفع می شود.

خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد ایمن زردی

با اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما در شرکت ایمن زردی پکیج کامل زردی نوزاد شامل شورت ضد نور و چشم بند ضد نور نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است با اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما متخصصان ما در اسرع وقت به محل شما مراجعه و کلیه اقدامات جهت نصب و راه اندازی دستگاه زردی نوزاد را برای شما انجام می دهند و پس از درمان زردی نوزاد نیز کلیه اقدامات جهت جمع آوری دستگاه زردی نوزاد توسط خود ما انجام میشود. تنها کافیست با ما درتماس باشید.

نکات مهم پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل و خارج از فضای بیمارستان ها و استفاده از آن مستلزم رعایت نکات مهمی می باشد. برای مثال حتما باید از چشم بند و شورت ضد زردی استفاده نمود. زیرا نور ساطع شونده از دستگاه فتوتراپی می تواند به چشم ها و ناحیه تناسلی نوزادان آسیب وارد کند. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد حتما از این وسایل استفاده نمایید که هیچ گونه آسیب احتمالی به نوزاد عزیز و دلنبد شما وارد نشود. لازم به ذکر است ما در شرکت ایمن زردی چشم بند و شورت ضد زردی را همراه با دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد بعنوان خدمتی ویژه توسط شما در اختیارتان قرار می دهیم.تنها کافیست با ما در ایمن زردی در تماس باشید

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد دارای مزایا و کاربردهای بسیاری است. برای مثال با اجاره دستگاه زردی نوزاد دیگر نیازی نیست که زمان خود را در بیمارستان ها سپری نمایید. باید به این نکته نیز توجه داشت که تحمل فضای بیمارستان برای نوزادان بسیار دشوار می باشد و آن ها را خسته می کند.در این صورت با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید در منزل این درمان را انجام دهید. به علاوه مدت درمان نیز کاهش می باید و تنها در مدت ۳ روز زردی نوزاد شما درمان می شود. در ضمن هزینه درمان زردی نیز کاهش می باشد. زیرا دیگر نیازی نیست که هزینه های گزاف و سرسام آور بیمارستان ها را پرداخت نمایید.

مشاوره برای اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما

برای اجاره دستگاه زردی نوزاد متخصصین و کارشناسان ما با توجه به سن، وزن، عدد زردی و برخی دیگر از مشخصات نوزاد شما دستگاه زردی مناسب را به شما پیشنهاد می دهند. همچنین با اجاره دستگاه زردی نوزاد تمامی اطلاعات لازم و مورد نیاز در مورد استفاده از این دستگاه را برای شما توضیح می دهند. در ضمن ما با استفاده از بیلی روبین متر عدد بیلی روبین خون نوزاد شما را اندازه گیری می کنیم. لازم به ذکر است که تمامی این خدمات به صورت شبانه روزی می باشد. پس از اجاره دستگاه زردی نوزاد نیز ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تمامی سوالات و نیازهای شما خواهیم بود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد یا خرید آن؟

بسیاری از والدین در انتخاب بهتربن روش درمان زردی نوزاد خود بر سر این دو راهی قرار می گیرند که اجاره دستگاه زردی نوزاد بهتر است و یا خرید دستگاه فتوتراپی . باید به این نکته توجه داشت باشید که شما تنها به مدت ۳ روز به این دستگاه احتیاج دارید. پس از آن دیگر احتیاجی به این دستگاه ندارید. زیرا زردی در نوزادان تنها یکبار اتفاق می افتد و قابل برگشت نمی باشد. به علاوه هزینه خرید دستگاه فتوتراپی بسیار بیشتر از اجاره دستگاه زردی نوزاد می باشد. از این رو اجاره دستگاه زردی نوزاد بسیار مقرون به صرفه تر و عاقلانه تر می باشد.

——————————————————————————————————————————————-

با درمان زردی نوزاد به وسیله دستگاه فتوتراپی استاندارد خانگی در منزل دیگر نیاز به بستری در بیمارستان نیست .

درمان کامل و سریع زردی در منزل و پیشگیری از عوارض خطرناک و ضایعات غیر قابل جبران مغزی

تامین آسایش کامل مادر و نوزاد در منزل

جلوگیری از آلوده شدن نوزاد با میکروبهای خطرناک و مبتلا شدن به بیماریهای خطرناک ، مانند: مننژیت ، پنومونی ، سپتی سمی و …

کاهش زمان درمان نوزاد شما

کاهش هزینه درمان

جلوگیری از جدا شدن اتاق مادر و نوزاد

کاملا قابل حمل وسبک

جلوگیری از اتلاف وقت و اجتناب والدین به استفاده از لامپهای فلورسنت معمولی که علاوه بر عدم کارایی ، احتمال شکستن آنها وآسیب به نوزاد، خطر گرمازدگی نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *